PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Echo i dwie inne spółki nabyły memoranda terenu Dworca PKS Podzamcze w Lublinie

Autor: ISB 22 maja 2012 14:51

Firma deweloperska Echo Investment, a także HB Reavis Poland i Karmar nabyły memoranda informacyjne w kwestii zagospodarowaniem terenu Dworca PKS - Podzamcze w Lublinie, podał PKS Wschód w komunikacie. Do 1 czerwca zainteresowane podmioty przedstawią PKS Wschód swoje propozycje w zakresie zagospodarowania terenów.

- PKS Wschód informuje, że 18 maja br. upłynął termin udostępniania memorandum informacyjnego podmiotom zainteresowanym zagospodarowaniem terenu Dworca PKS - Podzamcze w Lublinie. Na zakup Memorandum zdecydowały się 3 firmy: Echo Investment S.A., HB Reavis Poland Sp. z o.o. oraz Karmar S.A. Zgodnie z założeniami procedury konkursowej w terminie do 1 czerwca br. zainteresowane podmioty przedstawią PKS Wschód S.A. swoje propozycje w zakresie zagospodarowania terenów w rejonie Dworca PKS - Podzamcze. Do drugiego etapu zakwalifikują się ci oferenci, których koncepcje i formy współpracy będą najatrakcyjniejsze - podały władze firmy.

PKS Wschód podkreśla, że podjęta przez spółkę próba pozyskania inwestora prywatnego jest wyrazem zaangażowania w rozpoczęte już procedury planistyczne, w części obejmującej tereny, których spółka pozostaje dysponentem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane