PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Echo Investment ma pozwolenie na budowę Galerii Libero

Autor: dlahandlu.pl 30 czerwca 2016 11:30

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na budowę Galerii Libero, która powstanie w południowej części Katowic przy ul. Kościuszki. Inwestor zawarł również z władzami miasta umowę dotyczącą układu drogowego wokół obiektu.

- Już w lipcu ruszą prace związane z przygotowaniem placu budowy i rozbiórkami istniejących obiektów. W ostatnich dniach podpisaliśmy z władzami Katowic porozumienie, które pozwoli na przebudowę układu komunikacyjnego - mówi Mariusz Szatański, project manager w dziale centrów handlowych Echo Investment.

Podpisano już m.in. umowę ze spółką Alma Market, która w Libero otworzy delikatesy o powierzchni blisko 1 900 mkw. oraz Media Markt, który uruchomi  salon o pow. 2200 mkw. Spółka podpisała też umowy z operatorem kinowym Helios, a także z Fabryką Formy - siecią klubów fitness. W Libero powstanie pub sportowy „Food & Ball” - Arkadiusza Milika, piłkarskiego reprezentanta Polski i zawodnika Ajax Amsterdam. Wśród najemców jest również sieć Apteka Europejska oraz sieć salonów mody męskiej Lancerto. Trwają zaawansowane rozmowy dotyczące między innymi konceptów związanych ze sportem, edukacją i rozrywką.

Galeria Libero będzie oferowała 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane