Echo Investment wycofa się z inwestycji w Lublinie?

Autor: Dziennik Wschodni 1 października 2012 10:40

Wygląda na to, że rynkowe realia i plany konkurencji przyhamują handlowy wyścig zbrojeń, jaki ma miejsce w Lublinie. Jak informowaliśmy, co najmniej 15 deweloperów rozważa w tym mieście budowę obiektów handlowych. Ostatnio okazało się jednak, że do skutku może nie dojść realizacja galerii w miejscu lubelskiego dworca PKS. Teraz ze swojej inwestycji na Górkach Czechowskich może się wycofać Echo Investment.

Jak podał Dziennik Wschodni, kielecka spółka Echo Investment wycofuje się z projektu, winą obarczając Ratusz. Krzysztof Kwapisz, prokurent Echo Investment, powiedział Dziennikowi, że nawet, gdyby firma nie musiała na swój koszt przebudowywać skrzyżowania, nie będzie już zainteresowana budową centrum handlowego.

Wszystko przez decyzję, jaką miasto wydało w sprawie budowy Galerii Zamek. Kwapisz wyjaśnia Dziennikowi, że firma może rozmawiać, jeśli uchylone zostanie pozwolenie na budowę Galerii Zamek przy al. Unii Lubelskiej. 

Echo twierdzi, że miasto nie powinno zgadzać się na budowę przy al. Unii Lubelskiej. Ratusz twierdzi, że nie miał wyjścia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane