Echo Investment z pozwoleniem na budowę Outlet Park Szczecin

Autor: pr, dlahandlu.pl 24 maja 2011 11:38

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na budowę i rozpoczęła realizację Outlet Park Szczecin - pierwszego w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowego.

Nowy obiekt - Outlet Park Szczecin - będzie dysponował powierzchnią GLA około 24 000 mkw. Centrum zostanie zrealizowane w dwóch etapach. W ramach pierwszego etapu powstanie część „outlet", a w niej ok. 70 lokali handlowych, wielosalowe kino Helios, supermarket i sklep elektroniczny. W drugiej fazie obiekt zostanie powiększony o około 60 kolejnych sklepów.

- Proces komercjalizacji przebiega bardzo dobrze, na chwilę obecną wynajęte jest blisko 50 proc. powierzchni. Toczą się kolejne rozmowy, głównie z firmami, które zainteresowane są lokalami o dużej powierzchni  - mówi Tomasz Domoń, Leasing Manager z Działu Centrów Handlowych Echo Investment, odpowiedzialny za proces komercjalizacji projektu, która prowadzona jest przy współpracy CB Richard Ellis.

W Outlet Park swoją ofertę zaprezentuje docelowo blisko 130 najemców. Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji planowane jest na początek 2012 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane