PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Echo Investment złożyło wniosek do UOKiK-u

Autor: dlahandlu.pl 12 października 2016 09:28

Echo Investment S.A. z siedzibą w Kielcach oraz Echo Polska Properties N.V. z siedzibą w Amsterdamie (Holandia) złożyły wniosek do UOKiK-u o utworzenie wspólnego przedsiębiorcy.

Planowana koncentracja polega na utworzeniu przez Echo Investment S.A. oraz Echo Polska Properties N.V. wspólnego przedsiębiorcy w oparciu o istniejącą spółkę działającą pod firmą Projekt Echo – 138 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Echo Investment jest spółką publiczną, której akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, i podmiotem dominującym w grupie kapitałowej Echo Investment.

Spółki należące do Grupy Echo Investment zajmują się działalnością związaną z budową nieruchomości o charakterze komercyjnym lub mieszkalnym, sprzedażą lub wynajmem powierzchni w takich nieruchomościach oraz obrotem nieruchomościami.

EPP jest spółką publiczną, której akcje są notowane na giełdach papierów wartościowych w Luksemburgu i Johannesburgu, i podmiotem dominującym w grupie kapitałowej EPP („Grupa EPP”). Spółki należące do Grupy EPP zajmują się wynajmem powierzchni w nieruchomościach komercyjnych (handlowych i biurowych).

Współpraca zgłaszających w ramach utworzonego wspólnego przedsiębiorcy będzie dotyczyła budowy i zarządzania galerią handlową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane