PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

EEC 2012 na żywo w przekazie telewizyjnym

wnp.pl 8 maja 2012 10:44

W czasie IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego portal wnp.pl po raz pierwszy przeprowadzi na szeroką skalę bezpośrednie relacje telewizyjne z wybranych wydarzeń kongresowych. Zapraszamy do oglądania transmisji od poniedziałku, 14 maja, do środy, 16 maja. Z niezmiernie bogatej kongresowej oferty ponad stu sesji wybraliśmy tylko niektóre, tworzące główne wątki debaty.


Rozpoczniemy 14 maja, od pełnego przekazu wydarzeń inaugurujących Kongres. W programie umieściliśmy jego oficjalne otwarcie i cztery kolejne sesje merytoryczne poświęcone najważniejszym realiom europejskiej i światowej gospodarki.

Drugiego dnia Kongresu, 15 maja, zwracamy uwagę na finansowe aspekty funkcjonowania Unii Europejskiej i problemy dotyczące przyszłości energetyki. Transmitujemy także przebieg europejsko-chińskiego forum współpracy gospodarczej.

16 maja, trzeci i ostatni dzień obrad, będzie w naszym telewizyjnym oknie różnorodnym przekazem wielowątkowej dyskusji poświęconej między innymi kryzysowi współczesnej liberalnej doktryny gospodarczej, nowoczesnym mediom, rozwojowi europejskiej infrastruktury transportowej oraz energetyce atomowej.

Na tę skalę, formułę bezpośredniego relacjonowania przebiegu Kongresu stosujemy po raz pierwszy. Transmisje uzupełniać będą nagrywane na bieżąco opinie i komentarze uczestników EEC 2012 oraz najciekawsze i najbardziej znaczące wypowiedzi zarejestrowane w trakcie panelowych dyskusji. Przewidujemy, że w sumie, na dyskach naszych komputerów znajdzie się ponad 90 godzin materiałów wizyjnych.

więcej:

http://www.wnp.pl/wiadomosci/eec-2012-na-zywo-w-przekazie-telewizyjnym,169081.html 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane