PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

EEC daje impulsy do nowych projektów gospodarczych (video)

Autor: wnp.pl 20 maja 2016 20:30

EEC daje impulsy do nowych projektów gospodarczych (video) Na zdj. Wojciech Kuśpik, prezes PTWP, fot. Żelazna Studio

W Katowicach w jednym miejscu przed trzy dni odbyło się tysiące spotkań. Jesteśmy dumni, że Kongres daje impulsy do nowych projektów gospodarczych - mówi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, podsumowując ósmą edycję wydarzenia.

- VIII Europejski Kongres Gospodarczy był wyraźnie większy od poprzednich. To nas bardzo cieszy, bo pokazuje, że jest realna potrzeba, by spotykać się tutaj, w Katowicach, w czasie Kongresu W tym roku gościliśmy 8 tys. uczestników i prawie dwa tysiące osób w części start-upowej. Kongres w Katowicach to największe tego typu wydarzenie w Europie Centralnej - ocenia Wojciech Kuśpik.

Na Kongresie rozmawialiśmy o Europie, Unii Europejskiej. Jak możemy się odnaleźć w nowych sytuacjach, które mają ogromny wpływ na gospodarkę? Co zrobić, aby spajać Unię, by była solidarna, by rozwijała się stabilnie.

- W Katowicach w jednym miejscu przed trzy dni odbywało się tysiące spotkań. Jesteśmy dumni, że Kongres daje impulsy do nowych projektów gospodarczych w naszym kraju. Na panelach kongresowi goście wskazali trendy, które za chwilę mogą decydować o biznesie każdej firmy - mówi inicjator EEC.

Wideo obejrzyj na wnp.pl

Pełny obraz trzech dni Europejskiego Kongresu Gospodarczego, relacje, wywiady, filmy, galerie zdjęć tutaj: www.eecpoland.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane