PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

EKO Holding negocjuje kolejne przejęcia

Autor: dlahandlu.pl 28 października 2010 13:28

EKO Holding negocjuje kolejne przejęcia

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, EKO Holding prowadzi rozmowy w sprawie przejęć lokalnych sieci spożywczych. - Jesteśmy w trakcie negocjacji, ale szczegółów nie mogę ujawnić. Są to podmioty funkcjonujące na obszarze naszego działania, a więc w województwach: dolnośląskim, wielkopolskim, opolskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, lubuskim oraz łódzkim i zachodniopomorskim - powiedział Krzysztof Gradecki, prezes zarządu EKO Holding.

Prezes Gradecki podkreślił, ze sieć rozwija się organicznie. - Niemal w każdym tygodniu otwieramy nowe placówki - dodaje nasz rozmówca.

Działalność Grupy EKO Holding S.A., koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi 223 sklepów EKO, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce a także pozyskane w marcu br. sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi.
Sieć EKO posiada wiodącą pozycję na rynku sprzedaży detalicznej w południowo-zachodniej Polsce. Do EKO Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane