PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eko Holding opóźnia informacje o negocjacjach z Advent International

Autor: www.dlahandlu.pl 11 września 2012 09:45

Zarząd Eko Holding poinformowało, że15 czerwca 2012 roku opóźnił przekazanie do publicznej wiadomości komunikatu na temat negocjacji. Spółka przekazała wówczas do KNF raport. Spółka przekaże informację poufną do publicznej wiadomości najpóźniej w dniu 14 grudnia 2012 r.

- Wykonanie obowiązku informacyjnego mogłoby naruszyć słuszny interes spółki, gdyż stanowiłoby ujawnienie informacji dotyczących prowadzonych przez spółkę negocjacji oraz okoliczności z nimi związanych, których przekazanie do publicznej wiadomości mogłoby negatywnie wpłynąć na przebieg lub wynik tych negocjacji oraz w poważnym stopniu zagroziłoby interesom obecnych lub przyszłych akcjonariuszy firmy - podano w komunikacie.

Dodatkowo firma poinformowała, iż pozyskała informację, że Krzysztof Gradecki i  Marzena Gradecka (razem: "akcjonariusze większościowi") pozostają w trakcie zaawansowanych negocjacji dotyczących nabycia przez spółki zależne od funduszu Private Equity Advent International w ramach wezwania do sprzedaży wszystkich akcji spółki posiadanych przez akcjonariuszy większościowych. Na dzień 10 września, zgodnie z informacją od akcjonariuszy większościowych, nie zostały podpisane umowy zobowiązujące akcjonariuszy większościowych do sprzedaży posiadanych przez nich akcji spółki w ramach trwającego wezwania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane