PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eko Holding podpisuje umowę z nowym operatorem logistycznym

Autor: www.dlahandlu.pl 30 października 2013 10:28

Eko Holding podpisuje umowę z nowym operatorem logistycznym

Firmy Eko Holding i ET Logistik podpisały umowę, na mocy której ET Logistik zostało jednym z operatorów logistycznych sieci sklepów Ledii Eko. Usługa będzie świadczona z wykorzystaniem magazynu zlokalizowanego w podwrocławskich Bielanach i będzie obejmować część asortymentu sklepów.

Na podstawie zawartego kontraktu spółka ET Logistik będzie przyjmowała, przechowywała a następnie kompletowała część towarów dla sieci obejmującej ponad 300 sklepów zlokalizowanych w południowej i zachodniej Polsce. W ramach podpisanej umowy operator logistyczny będzie również świadczył usługi z zakresu gospodarki i rozliczania przyborów ładunkowych. Współpraca między firmami obejmuje integrację systemów IT w ramach oferowanych rozwiązań logistycznych.

Eko Holding to spółka należąca do jednego z największych funduszów inwestycyjnych działających w regionie Europy Centralnej i Wschodniej - Advent International. Głównym przedmiotem działalności Grupy jest prowadzenie sieci 300 supermarketów Eko, Ledi i Niwex.

ET Logistik jest operatorem logistycznym oferującym usługi na rynku krajowym i europejskim od 1991 r., działającym do 2010 r. pod firmą M&M:

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane