PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eko Holding startuje z nową siecią dyskontową

Autor: Małgorzata Bożym, www.dlahandlu.pl 6 września 2013 09:31

Eko Holding startuje z nową siecią dyskontową

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, Eko Holding rusza z nową siecią sklepów spożywczych. Obecnie na rynku działa 16 sklepów pod szyldem Ledi fresh&discount, a do końca roku ma być ich kilkadziesiąt.

Główną dewizą sieci sklepów Ledi jest tanio i świeżo, co dodatkowo podkreśla slogan „Ledi jest tańszy."  

-  Ledi to przede wszystkim nowoczesny i świeży format sklepów na rynku detalicznym w Polsce. Sieć wpisuje się w ulubiony koncept Polaków, jest bowiem połączeniem dyskontowego systemu działania oraz dyskontowych cen, a oferując bogaty asortyment oddaje charakter supermarketów - informują nas przedstawiciele firmy.

Eko Holding opisuje sklepy Ledi jako ustytuowane blisko klienta, umożliwiające zrobienie szybkich zakupów. Sklepy mają się wyróżniać bogatym asortymentem. -  To w nich klienci mogą otrzymać szeroki wybór produktów nabiałowych oraz krajowych marek. Codziennie dostępne jest świeże pieczywo pochodzące z własnego wypieku. Każdego dnia klienci mają możliwość zakupu świeżych owoców i warzyw, głównie pochodzących od polskich dostawców. Serce sklepu stanowi zaś tradycyjna lada z mięsem i wędlinami, która odróżnia nas od pozostałych dyskontów - opisuje Eko Holding.

Spółka Eko Holding powstała w 1996 r. W ubiegłym roku została przejęta przez fundusz Advent International. Firma prowadzi sieć ponad 300 supermarketów Eko. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ja do mm 2013-10-23 12:23:36

    no oczywiscie ze to swiezutkie pieczywo prosto z pieca to mrozonki!!!!!!!!!!!!

  • ja 2013-10-23 12:20:59

    kto kieruje siecia EKO?ludzie wyksztalceni znajacy tylko teorie i nie majacy pojecia o ptrzebach klienta,zacignijcie porad ludzi ktorzy u Was pracuja bo dlugoletni sprzedawca wie wiecej o potrzebach i oczekiwaniach klientow.

  • uchachana z uchachanego 2013-10-02 22:46:39

    zapraszam na oficjalną stronę Ledi

ZOBACZ WSZYSTKIE (10)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane