Eko Holding tworzy sieć drogerii franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2010 13:07

Polska Grupa Drogeryjna sp. z o.o. należąca do spółki Eko Holding, tworzy franczyzową sieć drogeryjną. - 15 maja br. podczas zorganizowanego przez nas I Forum Niezależnego Rynku Drogeryjnego, przedstawiliśmy projekt Drogerie Partnerskie Jasmin. Już w trakcie spotkania podpisaliśmy 34 umowy franczyzowe - powiedziała Marzena Gradecka, prezes PGD.

Jej zdaniem rynek drogeryjny w Polsce jest bardzo perspektywiczny. - PGD jest składową niezależnej części rynku, części która broni się ilościowo, ale nie jeśli chodzi o udziały rynkowe. Uczestnikom forum przedstawiliśmy nasz projekt i wizualizację sklepów. Uważamy, że to przedsięwzięcie ma duże szanse powodzenia, bo stoi za nami dobra baza (48 drogerii franczyzowych Astra, w których mamy większościowe udziały i Drogerie Bata - 85 sklepów partnerskich) oraz doświadczenia Polskiej Grupy Drogeryjnej jako dystrybutora - wyjaśnia prezes PGD.

Franczyzobiorcom PGD zaoferuje wspólny system komputerowy, działania marketingowe i handlowe, program lojalnościowy dla klientów oraz wspólne działania szkoleniowe i wizualizację dla całej sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,61

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane