PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

EKO Holding z nowym pomysłem na sklepy Ledi

Autor: www.dlahandlu.pl 4 sierpnia 2015 09:23

EKO Holding z nowym pomysłem na sklepy Ledi fot. materiały prasowe EKO Holding

Po dwóch latach funkcjonowania sklepów Ledi zarząd EKO Holding postanowił przeorganizować schemat działania placówek i ujednolicić go z supermarketami EKO. Zdecydowano, że szyld pozostanie na rynku.

We wrześniu 2014 r. po transakcji sprzedaży udziałów przez fundusz Advent prywatnemu inwestorowi zmieniono zarząd spółki. Nowe szefostwo przyjrzało się wynikom sklepów Ledi - okazały się one niezadowalające.
- Ten koncept się po prostu nie sprawdził. Ledi było tworzone przez osoby, które pracowały wcześniej w Polomarkecie. W tej sieci kilka lat temu stworzono podobny projekt – Polo Economy - który również nie miał dobrych wyników i został wygaszony. Postanowiliśmy zatem przeorganizować Ledi, głównie handlowo w kierunku nowego modelu sklepów EKO – wyjaśnia nam Paweł Koziar, wiceprezes EKO
Holding.

Przypomnijmy, Ledi wystartowało we wrześniu 2013 roku. Od tego czasu liczba placówek pod tym szyldem nie zmieniła się – nadal jest ich 16. Sieć miała wpisywać się w ulubiony koncept Polaków - była połączeniem dyskontowego systemu działania z asortymentem podobnym do supermarketów. Główną dewizą sklepów było tanio i świeżo, co dodatkowo podkreślał slogan „Ledi jest tańszy."

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Opolanin 2016-01-09 01:06:43

    Ależ tak- zgadzam się z przedmówcą. Wybaczcie im, bo nie wiedzą czego nie wiedzą.

  • zorientowany 2015-10-22 08:45:50

    Wypowiedź świadczy o braku znajomości elementarnych faktów i chronologii prac nad POLO economy oraz kompletnym brakiem zrozumienia założeń dla sklepów Ledi przez nowego właściciela i jego zarząd. No cóż historia przytacza niejeden przykład likwidacji czegoś czego nie rozumiemy.....

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane