Ekoj.pl szuka inwestora

Autor: dlahandlu.pl 1 czerwca 2017 12:15

Ekoj.pl szuka inwestora

Ekoj.pl, sklep dostarczający świeże eko produkty do domów na terenie Poznania i okolic, czyni kroki w celu pozyskania inwestora, który wspomoże dalsze skalowanie biznesu.

Ostatnio firma powiększyła flotę o kolejne auto chłodnię. „Dzięki temu wzrosną nasze możliwości logistyczne. Zapewnimy większą elastyczność dostaw, a przy tym zrezygnujemy z kosztów, które generował wynajem dodatkowych samochodów-chłodni w okresach natężonej sprzedaży” – mówi właścicielka Joanna Leońska. W tej chwili sklep jest w stanie zapewnić dostawy trzy dni w tygodniu od środy do piątku dla klientów odżywiających się zdrowo i ekologicznie.

„Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo produktów zdecydowaliśmy się też na wdrożenie systemu kontroli temperatury w urządzeniach chłodniczych w naszym magazynie. Zastosowany system działa online, a do jego uruchomienia wystarczy aplikacja, bramka gromadząca dane i urządzenia pomiarowe. Są one rozmieszczone w zamrażarkach, szafach chłodniczych i komorze chłodniczej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić temperaturę w urządzeniu dostosowaną do przechowywanych produktów” – podkreśla właścicielka. Ogromnym plusem wdrożonego systemu jest możliwość ustawiania alertów temperatur. Po przekroczeniu określonej temperatury w danym urządzeniu, system wysyła powiadomienie mailowe lub sms. Pozwala to na natychmiastową reakcję – nawet w dni wolne, a przez to zmniejsza koszty związane z potencjalnymi awariami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • seven 2017-07-08 01:33:11

    Dlaczego usuwacie Państwo komentarze do tekstów???

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane