Ekspansja Delikatesów Centrum w Warszawie trwa

Autor: dlahandlu.pl 3 kwietnia 2014 10:06

Placówka sieci franczyzowej Delkiatesy Centrum pojawiła się na Warszawskim Żoliborzu, przy ul. gen. Zajączka róg Śmiałej. Jest to kolejna placówka z szyldem DC, która pojawiła się w Warszawie. Wcześniej w tym miejscu działały niezależne delikatesy. W najbliższej okolicy działa sklep Carrefour Express.

W ostatnim czasie zostały uruchomione sklep sieci Delikatesy Centrum przy Placu Grzybowskim 6 oraz przy ul. Brackiej w centrum Warszawy. Obecnie w stolicy działa 13 placówek sieci.

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć ponad 800 detalicznych sklepów spożywczych, których organizatorem jest spółka Eurocash Franczyza wchodzący w skład Grupy Eurocash. Średnia powierzchnia sklepu działająca pod tym szyldem to 250 mkw. Delikatesy Centrum to sklepy samoobsługowe ze średnio około 5500 pozycji asortymentowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • były fr 2014-04-04 22:23:32

    może ktoś potwierdzi plotki, że w Warszawie otwierane są sklepy własne sieci, czyli właścicielem jest Eurocash.... bo od zawsze zarzekali się, że nigdy nie będą otwierać własnych sklepów i robic konkurencję własnym franczyzobiorcom..?? poza tym podobno przy nowych otwarciach juz okroili zespoły otwarciowe... do zera... biedni doradcy teraz.. :) pozdrawiam:)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane