PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ekspansja Intermarche w Polsce Wschodniej, sieć otworzy sklep w zamojskiej Twierdzy

Autor: dlahandlu.pl 6 października 2010 09:45

Rank Progress SA podpisał umowę na wynajem 2500 mkw. powierzchni handlowej w powstającym centrum. Intermarché będzie wiodącym operatorem spożywczym w Galerii Twierdza i drugim sklepem tej sieci w województwie lubelskim.

Intermarché należy do Grupy Muszkieterów, która jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć Intermarché liczy obecnie 150 sklepów, zaś jej obroty w 2009 roku przekroczyły 2,6 mld zł.

To już trzecie centrum handlowe, w którym sieć Intermarché otworzy swój sklep. Jest to następstwo decyzji podjętej przez nowego prezesa Grupy Muszkieterów, Marka Ferugę. - W lutym bieżącego roku, kiedy objąłem stanowisko prezesa Grupy Muszkieterów, wspólnie z zarządem postanowiłem, że sieć Intermarché na szeroką skalę zawita do galerii handlowych. Umowa podpisana z Rank Progress to urzeczywistnienie naszych zamierzeń - powiedział prezes Grupy Muszkieterów. Obecność w Galerii Twierdza to również kolejny punkt w realizacji naszego planu ekspansji sieci w kierunku wschodnich województw Polski - dodał Marek Feruga.

Galeria Twierdza w Zamościu to 31,5 tys. mkw powierzchni i oraz parking na 850 miejsc. Komercjalizację obiektu prowadzi inwestor Rank Progress SA. Obecnie wynajęta jest zdecydowana większość powierzchni. Wśród najemców znajdą się między innymi takie marki jak Media Markt, Marks&Spencer, H&M, Reserved, Orsay, Douglas, Rossmann,5 10 15, Coccodrillo, Pawo, Hac Hac, Apart, YES, Empik, Deichmann i Martes Sport. Otwarcie centrum planowane jest na II kwartał przyszłego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane