PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Ekspert ocenia ostatnie przejęcia Carrefoura

www.portalspozywczy.pl 30 czerwca 2015 19:06

Zdaniem Piotra Grauera, dyrektora w dziale doradztwa transakcyjnego KPMG, w transakcji przejęcia przez Carrefoura spółki Galerie Alkoholi wcale nie musi chodzić o atrakcyjne lokalizacje sklepów.

- Nie jest wykluczone, że Carrefour zdecyduje się na testowanie sklepów z alkoholem, tak jak dotychczas miało to miejsce w tych placówkach. Po likwidacji Galerii Alkoholi oraz utworzeniu w ich miejsce nowych Carrefourów, mogłyby się okazać, że część z nich konkuruje z już istniejącymi sklepami francuskiej sieci. Jednocześnie rozszerzenie oferty o specjalistyczne sklepy z alkoholami może się okazać atrakcyjne dla konsumentów - wyjaśnia.

Taka oferta byłaby interesująca dla klientów robiących zakupy w Carrefourze, którzy alkohol mogliby kupować w sąsiednim sklepie funkcjonującym jednak pod innym szyldem oraz na innych zasadach – zauważa Piotr Grauer w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl.

 

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • sammyk 2015-06-30 23:51:53

  Teraz chwytaja sie chyba tylko tego, co mogą, zwłaszcza, że na forum gowork.pl/opinie_czytaj,6664 pracownicy węszą kłopoty.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,69

 • Śr

  6,13

 • Min

  4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane