PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Ekspert PR: Premier chciała być bliska ludziom, a wyszła na bliską wielkiemu biznesowi

Autor: dlahandlu.pl 14 lipca 2015 10:05

Ekspert PR: Premier chciała być bliska ludziom, a wyszła na bliską wielkiemu biznesowi Premier Kopacz zachwalała zakupy w Biedronce, fot. PTWP

- Chociaż w ostatnich kilku latach Biedronka, jako idealny sklep dla statystycznego Polaka pojawiała się wielokrotnie w wielu kampaniach i na ustach polityków, to nie polecam stosowania tego argumentu w przyszłości. Posługiwanie się przykładem konkretnej firmy bez odpowiedniego powodu, bez pretekstu wywołującego daną markę do tablicy będzie zawsze rodzić niezrozumienie i poczucie braku zasadności użycia tego przykładu. Polityka powinna być wolna od logotypów, szyldów, metek i każdorazowe sięgniecie po nie powinno być kilkakrotnie przemyślane - mówi Sebastian Hejnowski, prezes agencji marketingowej MSL Group.

- Wybory prezydenckie przeniosły ciężkość dyskusji polityków z poziomu trudno zrozumiałego dla statystycznego Polaka na tematy związane z codziennością każdego Kowalskiego. Tym samym obserwujemy festiwal obietnic i automatycznie rolą strony opozycyjnej w wyścigu do rządzenia jest poddawanie pod wątpliwość każdej składanej przez konkurencję polityczną propozycji, pokazywanie wad i negatywnych konsekwencji nowych deklaracji. Szczególnie tych, które bezpośrednio dotyczą portfeli społeczeństwa, dlatego też nie dziwi riposta pani premier w temacie propozycji nowego podatku dla dużych sieci detalicznych i instytucji finansowych. Mam wrażenie, że premier Kopacz chciała powiedzieć, że zna problemy zwykłych ludzi. Wie, że nawet zarabiając poniżej średniej krajowej można żyć godnie, a zakupy w dyskontach są „ok”, ponieważ są to dzisiaj główni dostawcy towaru do gospodarstw domowych. Chciała być po prostu bliska ludziom, a wyszła na bliską wielkiemu, zagranicznemu biznesowi - uważa Sebastian Hejnowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • sklepikarz od 20 lat 2015-07-15 08:19:41

  Nie rozumiem takiego pokrętnego tłumaczenia. Powiedziała co chciała powiedzieć. Przecież premier Kopacz w sposób jasny i prosty wsparła "niebezinteresownie" Biedronkę i wielkie sieci handlowe.

  Autor słusznie zauważył, że dzieje się tak od dawna.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,22

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane