Ekspert: Strój pracowników wpływa na wizerunek firmy

Autor: dlahandlu.pl 15 czerwca 2016 09:44

Ekspert: Strój pracowników wpływa na wizerunek firmy Na zdj. Bartłomiej Ziemiański, Key Account Manager z Impel Rental

Sukces każdego przedsiębiorstwa jest ściśle związany z prawidłowym zarządzaniem jakością. Przebiega ono właściwie, gdy wszystkie aspekty działalności firmy są podporządkowane dostarczaniu produktów i usług najwyższej klasy. Tam, gdzie pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientem, właściwa odzież podkreśla ich profesjonalizm i kompetencje.

Niewygodne, źle skrojone ubrania mogą dekoncentrować, bo konieczność ich poprawiania odciąga uwagę od obowiązków, co może przyczyniać się do zmniejszenia wydajności pracy.

- Dobrze dobrane tkaniny, kroje, akcesoria oraz metody pielęgnacji odzieży wpływają nie tylko na bezpieczeństwo, ale też sposób wykonywania pracy – mówi Bartłomiej Ziemiański, Key Account Manager z Impel Rental.

Brak spójności i konsekwencji w wyglądzie ubrań roboczych powoduje, że przedsiębiorstwo może być postrzegane jako nieprofesjonalne. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że każdy pracownik - bez względu na pełnioną funkcję - jest przedstawicielem i wizytówką firmy, w której pracuje. Jego wizerunek będzie rzutował na całościowy wizerunek przedsiębiorstwa.

- Pamiętajmy, że dobrze dobrany uniform w markowych barwach stanowi ważny element identyfikacji wizualnej i wpływa na postrzeganie marki, podobnie jak działania marketingowe. Spójny wizerunek strojów roboczych w dalszej perspektywie służy poprawie funkcjonowania przedsiębiorstwa, również przez przyciągnięcie nowych klientów lub kontrahentów – mówi Bartłomiej Ziemiański, Key Account Manager z Impel Rental.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Gość 2016-07-05 16:24:24

  Do otyłości to mu jeszcze b. daleko, może nie jest szczupły ale i nie otyły.

  Osoby troszkę grubsze odbierane są pozytywnie.

  Nie rzadko mają poczucie humoru i cieszą się większą sympatią od chudzielców.

 • Wyskokowy 2016-06-27 22:59:19

  Jeśli osoba otyła sprzedaje odzież size+ lub w rozmiarze xxxl to nie widzę problemu :)

 • ciekawa 2016-06-16 13:35:54

  A otyłość jak wpływa na wizerunek?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane