Ekspert: Trendy prozdrowotne to już rzeczywistość

www.portalspozywczy.pl 24 marca 2017 15:14

- Obecnie nie można już mówić o trendzie prozdrowotnym. Z naszej perspektywy to nie jest trend, tylko coraz częściej nasza rzeczywistość. Po prostu coraz częściej sięgamy po produkty ekologiczne i prozdrowotne. Społecznie dorośliśmy już do momentu w którym zdajemy sobie sprawę, że dieta wpływa na całe nasze życie - komentuje dla serwisu www.portalspozywczy.pl Karolina Liberka, Business Development Deputy Director z agencji marketingowej Feno.

- Dzięki licznym programom kulinarnym, prasie, coraz częstszym podróżom, poznajemy nowe smaki i kuchnię. Czerpiemy z nich adaptując wiele do swoich codziennych jadłospisów. Nie boimy się nowych smaków. Nie bez związku z tym jest fakt bogacenie się społeczeństwa. Pomimo, że nadal jesteśmy smart shopperami. Czyli chcemy kupować dobre rzeczy w rozsądniej cenie, to mamy świadomość, że eko musi być nieco droższe - zapewnia Karolina Liberka.

Jednak jej zdaniem dusza smart shoppera nie śpi, stąd na grupach poświęconych zdrowemu odżywianiu co chwilę pojawiają się informacje na temat promocji eko jedzenia lub pytania, gdzie można kupić coś w dobrej cenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane