PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ekspert: wybór odpowiedniej galerii handlowej kluczowy dla najemcy

Autor: Życie Warszawy 1 marca 2011 09:50

Od czego zacząć starania o wynajem powierzchni w centrum handlowym? - zastanawia się Życie Warszawy. Tomasz Górski, negocjator w dziale powierzchni handlowych w firmie doradczej Cushman & Wakefield radzi, by najpierw zdecydować, z którymi galeriami handlowymi rozpocząć negocjacje najpierw warunków finansowych, a później umowy najmu.

Jego zdaniem na tym etapie warto skorzystać z pomocy agencji specjalizujących się w komercjalizacji obiektów handlowych, co pomoże uzyskać optymalne warunki.

Tomasz Górski podkresla, że wybór odpowiedniej galerii handlowej jest kluczowy dla powodzenia inwestycji. W przypadku obiektów już działających dość łatwo można ocenić, jak centrum przyjęło się w mieście i jaki rodzaj klientów najczęściej go odwiedza. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na sklep spożywczy - czy jest to supermarket delikatesowy ściągający bogatszego klienta, hipermarket zapewniający największy przepływ masowego klienta czy dyskont spożywczy, do którego przychodzi klient kierujący się przy wyborze produktów wyłącznie ich ceną - czytamy w "ŻW".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane