PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

El Sol zwraca pieniądze za brak satysfakcji

Autor: dlahandlu.pl 3 lutego 2012 09:53

El Sol zwraca pieniądze za brak satysfakcji

Marka El Sol gwarantuje łagodny smak wina. Konsumenci, którzy po otwarciu butelki nie będą zadowoleni ze smaku wina El Sol, otrzymają zwrot wydanych pieniędzy. Promocja pod hasłem „Gwarantowany łagodny smak lub zwrot pieniędzy" rozpocznie się w połowie lutego i potrwa przez dwa miesiące. Akcja ma charakter wizerunkowy i wspiera sprzedaż produktu.

Mechanizm promocji zakłada, że każdemu konsumentowi, który nie będzie zadowolony z łagodnego smaku win El Sol, zostanie zwrócona cała należna kwota za produkt. Warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie formularza na stronie www.winaelsol.pl oraz przesłanie dowodu zakupu wraz z korkiem. Szczegółowy regulamin dostępny będzie w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.winaelsol.pl

Promocja konsumencka prowadzona będzie na terenie całego kraju w kanale nowoczesnym i punktach sprzedaży handlu tradycyjnego w terminie od 15. lutego do 15. kwietnia. W działaniach promocyjnych wykorzystywane będą materiały POS, m.in. plakaty, wobblery, listwy cenowe. Głównym elementem komunikującym akcję są promocyjne zawieszki na butelkach El Sol.

 

 

Aktywności marketingowe wspierane będą działaniami reklamowymi w prasie handlowej oraz działaniami public relations.

 

Rekomendowana cena detaliczna win El Sol to 20,99 zł / 750 ml.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane