Elavon wprowadza rozwiązanie płatnicze MobileMerchant

Autor: dlahandlu.pl 29 października 2014 14:39

Elavon dostawca rozwiązań płatniczych wprowadził na polski rynek produkt MobileMerchant. Rozwiązanie to pozwala korzystać z urządzeń mobilnych jak z terminala płatniczego.

Dzięki niemu przedsiębiorstwa zyskują możliwość przyjmowania płatności kartami w każdym miejscu (wszędzie tam, gdzie jest Internet). Aplikację płatniczą MobileMerchant sparowano z czytnikiem kart czipowych zabezpieczonych kodem PIN, co umożliwia przetwarzanie płatności przy użyciu smartfonów i tabletów z systemami iOS lub Android.

 Aby urządzenie zaczęło działać trzeba pobrać aplikację na smartfona i wprowadzić dane konta otrzymane od Elavon. Dane posiadacza karty są w  sposób odczytywane i szyfrowane poprzez połączony ze smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth PIN-pad. Telefon nie rejestruje, ani nie przechowuje żadnych informacji. Potwierdzenie transakcji jest przesyłane klientowi e-mailem lub SMS-em. Można również monitorować oraz analizować transakcje dokonywane kartami, zarządzać prawami użytkowników, a także dokonywać transakcji przy użyciu znajdującej się na portalu

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Elavon 2014-10-30 18:51:30

  kontakt z Elavon tel.695 399 085

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,56

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane