EM&F negocjuje sprzedaż w Polsce sklepów Esprit, Aldo i GAP

www.portalspozywczy.pl 15 listopada 2014 13:23

EM&F negocjuje sprzedaż w Polsce sklepów Esprit, Aldo i GAP

W trzecim kwartale 2014 r. Grupa EM&F całkowicie zakończyła współpracę z marką Oviesse w zakresie operacji spółek joint venture prowadzących sieć sklepów w Rosji.

W celu zakończenia działalności pozostałych sklepów segmentu modowego na koniec trzeciego kwartału 2014 r., grupa była w trakcie zaawansowanych negocjacji w tym zakresie. W omawianym okresie grupa całkowicie zakończyła działalność segmentu modowego na Ukrainie, sprzedając ostatnie zlokalizowane tam aktywa. Na terytorium Rosji na dzień 30 września 2014 r. funkcjonował 1 sklep marki Esprit oraz 6 sklepów marki River Island prowadzonych przez spółkę joint venture. Planowana data zamknięcia tych sklepów to czwarty kwartał 2014 r.

W zakresie sklepów prowadzonych w Polsce, Grupa EM&F jest w trakcie zaawansowanych negocjacji dotyczących sprzedaży sieci sklepów Esprit, Aldo oraz GAP.

W przypadku sieci Esprit, podpisanie wstępnej umowy sprzedaży przewidywane jest w trakcie czwartego kwartału 2014 r., z transferem sklepów przewidywanym nie później niż na początku 2015 r. Jeśli chodzi o sieć Aldo, podpisanie wstępnej umowy sprzedaży przewidywane jest na koniec czwartego kwartału 2014 r., z transferem sklepów przewidywanym na pierwszy kwartał roku kolejnego.

W przypadku sieci GAP, grupa EM&F prowadzi negocjacje dotyczące warunków przejęcia sklepów.

W zakresie spółki joint venture prowadzącej sieć sklepów River Island, rozpoczęły się negocjacje dotyczące sprzedaży udziałów Grupy EM&F w tej spółce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane