PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Emperia i PKN Orlen rozwijają współpracę

Autor: dlahandlu.pl 22 września 2010 12:44

Należąca do Emperii spółka Tradis będzie rozwijała współpracę z koncernem paliwowym PKN Orlen. - Firma nie tylko będzie brała udział w postępowaniach wyboru dostawcy kolejnych kategorii, widzimy ją także jako partnera w planowanych przez nas projektach rozwoju sprzedaży - mówi Piotr Sznigirewicz, dyrektor Biura Towarów Pozapaliwowych i Zarządzania Kategoriami PKN Orlen SA.

Umowa z PKN Orlen to przykład wykorzystania skali Tradisu do współpracy z dużymi podmiotami, prowadzącymi działalność detaliczną na terenie całego kraju. Ogromne znaczenie ma tu nowoczesny system elektronicznych zamówień, który Tradis wykorzystuje już od kilku lat oraz doświadczenie w obsłudze serwisowej, z dowozem do klienta. Taki sposób współpracy stanowi obecnie 80 proc. działalności dystrybucyjnej Emperii.

Zamówienia realizowane są przez 8 nowoczesnych Centrów Dystrybucji zlokalizowanych w: Stargardzie Szczecińskim, Poznaniu, Wrocławiu, Będzinie, Białymstoku, Lublinie, Błoniu i Gdańsku. Szacowana roczna sprzedaż z tego tytułu wynosi ponad 220 mln złotych.

-  Przewidujemy dalszy rozwój świadczonych przez nas usług i nawiązywanie współpracy z kolejnymi, dużymi sieciami stacji benzynowych w Polsce - mówi Jarosław Wawerski, prezes zarządu Tradis.

W Polsce działa łącznie 6.700 stacji benzynowych, a 6.000 sklepów w tych placówkach generuje roczny obrót produktami FMCG na poziomie 2,5 mld zł, przyrastający rocznie o 5 proc.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane