PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Emperia: Przygotowujemy nowy plan dla Tradisu

Autor: portalspozywczy.pl 27 września 2011 18:20

Po podpisaniu umowy z Eurocash proces rozwoju Tradisu został wstrzymany na dobre klika miesięcy. W kilku przypadkach nie wynajęliśmy np. magazynu, który pozwoliłby nam powiększyć naszą sieć dystrybucyjną. Wynajmujący nie mógł czekać i lokalizację przejął ktoś inny. W kilku miejscach musimy od nowa rozglądać się za lokalizacjami pod nasze hale cash&carry, co może zająć kilka kolejnych miesięcy - tłumaczy w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl, Artur Kawa, prezes Emperia Holding.

- W kilku przypadkach wstrzymane zostały także budowy obiektów. Inwestycje powinny wkrótce ruszyć, a jedną z hal uda się uruchomić już wiosną 2012 r.- dodaje Kawa.

Od kilku miesięcy Tradis ma nowy zarząd. Nowy prezes spółki Kazimierz Mars przygotowuje nowy plan rozwoju dla Tradisu. - Do końca sierpnia prezes Mars wizytował nasze oddziały w całej Polsce, spotykał się z franczyzobiorcami, klientami i dostawcami. Od września zarząd Tradisu pracuje nad nową strategią dla dystrybucji na przyszły rok. W tym roku chcemy uruchomić jedynie te inicjatywy, które były już przygotowane, a ich uruchomienie zostało wstrzymane w związku z umową inwestycyjną z Eurocashem - wyjaśnia prezes spółki Emperia Holding.
I dodaje: - Pracujemy z producentami nad odświeżeniem relacji handlowych, które zostały zamrożone i jest to obecnie nasz główny kierunek działań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane