PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Emperia publikuje ogłoszenie o podziale

Autor: dlahandlu.pl 14 grudnia 2010 20:48

Zarząd Emperia Holding poinformował, że 14 grudnia 2010 r. w Monitorze Sądowym i Gospodarczym ukazało się, stosownie do art.539 §1 Kodeksu spółek handlowych, drugie zawiadomienia o zamiarze podziału Spółki Emperia Holding.

Emperia Holding i Tradis zawiadamiają po raz drugi akcjonariuszy obu spółek o zamiarze dokonania, w trybie art.529 §1 pkt 4 Kodeksu spółek handlowych, podziału Emperii poprzez przeniesienie na Tradis części majątku Emperii stanowiącej zorganizowaną część przedsiębiorstwa na warunkach określonych w planie podziału z dnia 16.11.2010 roku ogłoszonym w Monitorze Sądowym i Gospodarczym nr 231/2010.


Zarząd Emperia informuje jednocześnie, że wobec nie doręczenia spółce do dnia dzisiejszego postanowienia Sądu Rejonowego w Lublinie o wyznaczeniu biegłego do badania planu podziału spółki oraz opinii biegłego z badania planu podziału, zmianie ulegnie termin zapoznawania się przez akcjonariuszy spółki dzielonej i przejmującej z dokumentami wymienionymi w art. 540 § 1 Kodeksu spółek handlowych. W ponownie dokonany drugim zawiadomieniu o zamiarze podziału Spółki Emperia Holding S.A. zostanie wskazane miejsce oraz termin zapoznawania się przez akcjonariuszy spółki dzielonej i przejmującej z opinią biegłego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane