PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Empik cafe puści muzykę dobraną przez Mood Media

Autor: dlahandlu.pl 10 maja 2011 11:15

Mood Media Corporation nawiązała współpracę z empik cafe sp. z o.o. Umowę podpisano na wszystkie lokalizacje należące do grupy, czyli sieci kawiarni empik cafe i Voyage, puby/restauracje Business Shark oraz restauracje Flying Bistro.

Mood Media dostarczy nie tylko nagrania muzyczne, ale także całe systemy nagłośnieniowe dla sieci. W lokalach nadawane będą indywidualnie dobrane programy muzyczne.
Współpraca rozpoczęła się wraz z końcem kwietnia. - Wszystkie 60 lokali należących do grupy empik cafe, otrzyma od nas urządzenia MP 7000 wyposażone w dysk twardy. Stworzyliśmy indywidualne programy muzyczne dla każdego z brandów. Oprogramowanie i zawartość muzyczna będzie systematycznie aktualizowana - mówi Aleksandra Potrykus, country manager w Mood Media Poland.
Oprócz oryginalnych programów muzycznych, do wybranych kawiarni, Mood Media dostarczy także cały sprzęt audio, w tym głośniki, wzmacniacze oraz okablowanie pomieszczeń. Do tej pory zainstalowano kompleksowy sprzęt w 13 lokalach. Montaże w pozostałych lokalizacjach zakończą się w ciągu najbliższych miesięcy.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane