PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Empik: Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla młodych ludzi

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2017 16:36

Empik: Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla młodych ludzi Na zdj. pracownicy Empiku, fot. Empik

– Grupa Empik jest szczególnie atrakcyjna dla młodych ludzi ze względu na bardzo elastyczny grafik pracy w przypadku salonów, możliwości rozwoju w różnych obszarach biznesu i udziału w innowacyjnych projektach. Empik to kultowa marka z tradycją i misją, ale bardzo nowoczesna, która technologicznie dynamicznie się rozwija, jest najlepszym omnichannel retailerem w Polsce, jednym z liderów ecommerce w Polsce, ma stabilną pozycję na rynku a młodzi ludzie to dostrzegają i doceniają – podkreśla Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

Nie bez znaczenia jest tu również środowisko produktowe, otoczenie, w którym się pracuje – najczęściej powiązane z pasjami (czytanie książek, słuchanie muzyki, granie w planszówki, itd.) oraz dobra atmosfera pracy.

Jolanta Muran, dyrektor HR dodaje – To, że Empik jest pożądanym pracodawcą dla studentów potwierdza liczba aplikacji spływających do nas w ciągu ostatniego roku. Aby uatrakcyjnić naszą ofertę zmieniamy systemy premiowe i rozwijamy szkolenia w tym produktowe, staże menadżerskie i kierownicze. Właśnie uruchamiamy I edycję praktyk studenckich, pracujemy również nad wdrożeniem nowoczesnego i przyjaznego intranetu. Pracownicy Empiku mają atrakcyjne karty rabatowe, działają programy motywacyjne z ciekawymi nagrodami, promowane są awanse wewnętrzne – w ramach struktur salonów, do działów handlowych i wsparcia w centrali oraz do działów ecommerce i digital.

Empik zanotował bardzo dobre wyniki w corocznym badaniu firmy doradczej Universum zajmując 18. miejsce w ogólnym rankingu TOP 100 Najlepszych Pracodawców i 2. miejsce w branży sprzedaż - . 5,32% przyszłych pracowników wskazuje Grupę Empik jako idealne miejsce do pracy. W badaniu wzięło udział 27,6 tysiąca młodych ludzi studiujących na 97 kierunkach na 64 polskich uczelniach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • E 2017-06-30 17:26:00

    "działają programy motywacyjne z ciekawymi nagrodami" - że jak, proszę? xD

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane