Empik rezygnuje z dwóch pięter w warszawskiej Galerii Centrum

Autor: dla 27 kwietnia 2016 10:39

Jeden z flagowych salonów Empiku, znajdujący się w warszawskim Juniorze w Galerii Centrum przy ulicy Marszałkowskiej, przechodzi gruntowne zmiany. Sklep od lipca będzie zajmował jedno piętro, a nie jak dotychczas trzy.

Decyzja o zmniejszeniu powierzchni Juniora podyktowana jest dostosowaniem salonu do strategii sprzedaży i promocji książek, ale też obserwowanym od dłuższego czasu zwiększaniem się ruchu w salonach w centrach handlowych, kosztem tych w centrach miast. Empik w nowej odsłonie będzie mieścił się na pierwszym piętrze Juniora.

W Empiku zainstalowanych zostanie więcej siedzisk, powstanie kąciki melomana i czytelnika, gdzie będzie można posłuchać muzyki i poczytać książki.

Empik Junior skupi się na książkach oraz muzyce klasycznej i jazzowej. Proporcjonalnemu zmniejszeniu ulegną pozostałe kategorie produktów, ale wszystkie będą dostępne w salonie – prasa, filmy, gry, artykuły piśmiennicze i artystyczno-kreatywne oraz zabawki.

Po remoncie w Juniorze będą kontynuowane spotkania z artystami. 

Sklep funkcjonuje przez cały okres trwania remontu. Do końca maja Empik wyprowadzi się z drugiego piętra, a na początku lipca z parteru. Salon w nowej odsłonie zostanie otwarty 1 lipca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane