PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Empik tworzy marketplace. Bdsklep.pl wśród 50 partnerów

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2017 15:06

Empik tworzy marketplace. Bdsklep.pl wśród 50 partnerów fot. Empik


Po wprowadzeniu nowego formatu sklepu stacjonarnego (Future Store) i całkowitej przebudowie sklepu internetowego, Empik uruchomił marketplace i zaprasza do współpracy innych sprzedawców.

Do marketplace może dołączyć każda firma, która wyznaje te same standardy obsługi klienta. Partnerzy mogą liczyć nie tylko na sprzedaż za pośrednictwem strony Empik.com, którą miesięcznie odwiedza prawie 10 milionów użytkowników, a w ciągu dnia dochodzi nawet do 40 tysięcy zamówień, ale także na bezpośredni kontakt i indywidualną współpracę. Każdy partner ma swojego opiekuna biznesowego, z którym ustala wszystkie szczegóły, promocje i dodatkowe aktywności. Platforma Empiku stawia na współpracę zarówno z mocnymi graczami na rynku sprzedaży, jak i mniejszymi sklepami, których oferta może poszerzyć i uzupełnić portfolio produktowe Empik.com. Najważniejszymi kryteriami podjęcia współpracy są wysoka jakość obsługi i atrakcyjność oferty partnera.

– Dzięki marketplace partnerzy mogą skorzystać z ogromnego zasięgu naszego sklepu online, zyskać nowych klientów i wypromować własne produkty, zachowując przy tym autonomię. My oferujemy m.in. prosty i przejrzysty model współpracy przy braku dodatkowych kosztów obsługi utrzymania oferty i reklamy – mówi Natalia Mikłuszka, project manager w Empik.com. Nie wprowadzono opłaty za prezentowanie produktów. Rozliczenia są dokonywane na podstawie prowizji od sprzedaży, którą nalicza się dopiero w momencie potwierdzenia realizacji zamówienia. Jeśli klient się rozmyśli, sprzedawca nie jest obciążany żadnymi kosztami.

– Współpraca z Empik.com jest dla nas logicznym krokiem w naszym rozwoju, a synergia z takim partnerem pozwala na budowanie wiarygodności na rynku – mówi Paweł Paszkowski, dyrektor e-commerce bdsklep.pl. A Jakub Gierasimiuk – prezes perfumerii Tagomago.pl dodaje – Jest to dla nas świetny sposób dotarcia do klientów, którzy cenią sobie możliwość robienia zakupów w jednym miejscu. Przekłada się to bezpośrednio na wymierne wyniki finansowe, ale nie mniej ważne jest wzmocnienie wizerunku marki poprzez współpracę z tak dużym i znaczącym partnerem jak Empik.com.

Przedsiębiorca może zarządzać swoim sklepem oraz ofertą w Empik.com bezpośrednio i na każdym etapie – bez dodatkowych systemów informatycznych, dzięki czemu partnerami mogą być także firmy nieprowadzące sprzedaży internetowej.

Empik pozyskał już do współpracy w ramach marketplace ponad 50 partnerów, dzięki czemu liczba produktów dostępnych online wzrosła o 50 tysięcy. Do końca roku sam tylko katalog kategorii dziecięcej ma być rozbudowany do 100 tysięcy produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane