PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Empik w Galerii Libero

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2017 09:57

Empik – największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki. Salon zajmie powierzchnię 400 mkw. w Galerii Libero realizowanej przez Echo Investment.

Empik to obecnie największa w Polsce nowoczesna sieć sprzedaży produktów kultury, należąca do Grupy Empik Media & Fashion z blisko 70 letnim doświadczeniem. Na terenie całego kraju posiada sieć ponad 200 salonów, które rocznie odwiedza blisko 30 milionów klientów. 

Realizacja Galerii Libero rozpoczęła się latem ubiegłego roku. Budowa odbywa się zgodnie z harmonogramem. Zakończenie stanu surowego planowane jest w sierpniu 2017 roku. Niezależnie od postępującej budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już ponad 50 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte.

Galeria Libero to nowe miejsce na handlowej mapie Katowic. Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness. Libero powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane