Empik w łódzkiej Manufakturze w nowym koncepcie

Autor: dlahandlu.pl 24 lipca 2017 14:38

Empik w łódzkiej Manufakturze po trzech miesiącach gruntownej przebudowy zmienił się w Future Store.

Zmieniła się cała architektura salonu o powierzchni blisko 1100 m2 – pojawiły się nowe meble, czytelna nawigacja, kolorystyka, system prezentacji produktów, ale również interaktywne urządzenie multimedialne, które wyszukują produkty, a następnie wyświetlają mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić, podpowiadają, inspirują i pomagają w wyborze.

Na dużych ekranach w centrum sklepu są prezentowane aktualności ze świata kultury i rozrywki. Działa tu też stanowisko empik.com, przy którym można zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

To szósty Future Store Empik w Polsce. Każda przebudowa istniejącego salonu Empik na nowy format oznacza również dodatkowe szkolenia dla pracowników i zmiany asortymentowe.

Na poziomie 0 zlokalizowane są działy: prasa, film, muzyka, multimedia, artykuły papiernicze i kreatywne, a na poziomie I klienci znajdą ofertę książek, zabawek i gier planszowych, biletów na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w całej Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane