Energizer z akcją promocyjną baterii

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2015 09:54


Energizer, producent baterii rozpoczął akcją promocyjną. W ramach promocji należy kupić opakowanie baterii Energizer Alkaline Power AA oraz AAA 4 sztuki lub Max AA oraz AAA 4 sztuki, żeby zyskać dostęp do portalu z darmowymi grami mobilnymi. Kampania jest realizowana w 13 krajach.

Portal z grami mobilnymi został uruchomiony z początkiem października tego roku. Pełny pakiet rozrywki dostępny jest pod adresem www.energizer100games.com. Docelowo w serwisie znajdzie się sto gier, podzielonych na różne kategorie, m.in. sportowe, przygodowe czy logiczne. Dostęp do dwudziestu z nich jest całkowicie bezpłatny. By zyskać dostęp do pozostałych, trzeba kupić jedno z opakowań baterii i wykorzystać umieszczony na nim kod promocyjny. Każdego tygodnia dodawanych będzie dziesięć kolejnych. Wszystkie gry dostępne będą w listopadzie 2015 roku.
Na portalu dostępne są również cztery gry Premium. Każdą z nich można odblokować za pomocą kodu z baterii Energizer Alkaline Power. Z kolei kod z baterii Energizer Max odblokowuje dwie ekskluzywne gry. Gry przeznaczone są na systemy Android oraz iOS
Akcji promocyjnej towarzyszyć będzie kampania komunikacyjna, głównie prowadzona w mediach internetowych oraz w prasie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,76

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9040

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane