English Home w kolejnych centrach handlowych Auchan

Autor: dlahandlu.pl 16 lutego 2017 12:33


W trzech centrach handlowych Auchan grono najemców oferujących produkty wyposażenia wnętrz powiększyło się o markę English Home. Salony English Home rozpoczęły w ostatnim czasie działalność w Auchan Łomianki i w Auchan Bielsko-Biała, a pod koniec ubiegłego roku w Auchan Gdańsk. Za komercjalizację odpowiada firma Immochan.

Obecnie salony English Home funkcjonują w czterech obiektach zarządzanych przez Immochan. Największy sklep English Home znajduje się w Galerii Bronowice w Krakowie (powierzchnia ponad 217m2). W kolejnym obiekcie – Auchan Łomianki - zajmuje lokal o powierzchni ponad 202 mkw. Salon w Auchan Gdańsk liczy 196 mkw. powierzchni, a w Auchan Bielsko-Biała ponad 180 mkw.
English Home to marka oferująca produkty z zakresu wyposażenia wnętrz, z asortymentem nawiązującym do angielskiej klasyki. W salonach firmowych można znaleźć między innymi tekstylia, artykuły dekoracyjne, meble, kosmetyki, odświeżacze powietrza.

Kolejne salony English Home zostaną otwarte pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku, w aktualnie rozbudowywanym  Auchan Hetmańska oraz Auchan Piaseczno.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane