eService wprowadza najnowsze terminale Ingenico serii Telium Tetra

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2017 14:13

eService wprowadza najnowsze terminale Ingenico serii Telium Tetra fot. eService

Będą to urządzenia przenośne z serii MOVE, a także stacjonarne z serii DESK, z zaawansowanymi pinpadami. W planach jest również włączenie do oferty terminali LANE, przygotowanych do współpracy z systemami kasowymi.

Terminale wyposażone są w technologię heartbeat, przesyłającą cyklicznie dane o działaniu terminala do eService. Pozwala ona na monitorowanie poprawności działania urządzeń i eliminowania problemów, zanim zaczną wpływać na jakość obsługi klienta.
Nowe urządzenia charakteryzują się kolorowymi wyświetlaczami, które są o wiele bardziej czytelne, dzięki czemu w aplikacji można wykorzystać bardziej zaawansowane elementy graficzne, czy ruchome animacje. Na urządzeniach z wyższych serii możliwe jest także pobieranie dodatkowych aplikacji.

Nowe terminale trafiły już do pierwszych klientów eService.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • redens 2017-11-08 11:31:22

  Plus tego, że mamy obsługę eService jest taki, że w zasadzie wszystkie najnowsze rozwiązania związane z płatnościami bezgotówkowymi u nas są wprowadzane jako pierwsze. Ogólnie nie mam żadnych stresów związanych z tym tematem.

 • pakana 2017-08-09 12:37:35

  Jako pierwsi? Współpracujemy z eService od wielu lat i jak dotąd jest ok. Podoba mi się rozwój - co trochę dostaję jakieś info na temat zmian, modyfikacji. Nie tak dawno pojawił się rzecznik klienta. U innych też tak jest?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  5,98

 • Min

  4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane