Etno Cafe z trzema lokalami w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 21 listopada 2016 15:13


Etno Café, wrocławski koncept kawiarniany, sfinalizował umowy najmu na prawie 150 mkw. w Nimbusie, 165 mkw. obok Kampusu Google w Centrum Praskim Koneser oraz 250 mkw. w Art Norblinie. Etno Café, przy wyborze trzech nowych lokalizacji na terenie Warszawie, doradzał Sharman Church.

- Wielkie otwarcie pierwszej kawiarni planowane jest już w grudniu tego roku - powiedziała Agnieszka Kuklińska, Real Estate Adviser w Sharman Church.

- Warszawa jest dla nas bardzo ważnym i strategicznym regionem. Cieszymy się, że kawiarnie Etno Café będą obecne w stolicy, gdyż jej, szybko rosnący rynek daje dużo możliwości. Mamy ambitne plany jeśli chodzi o Warszawę, pozyskanie nowych atrakcyjnych lokalizacji spowoduje, że już niebawem nasze kawiarnie pojawią się w stolicy - dodaje Zbigniew Dolata, dyrektor ds. rozwoju sieci w Etno Cafe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • kamil88 2016-12-19 00:53:32

  Campus to mega fajne i inspirujące miejsce i etno na bank świetnie będzie tam pasować. Swoją drogą to fajne że nie tylko sam Koneser przyciąga kolejnych inwestorów ale jedni nakręcają drugich i to daje naprawdę wspaniałe widoki na przyszłość. Bo gdy wszystkie lokale zostaną zajęte zacznie się remontować i otwierać wszystko dookoła Ząbkowskiej na początek a potem mam nadzieje dalej i dalej. Już niedługo możemy zobaczyć zupełnie nową Pragę!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,55

 • Śr

  3,20

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane