PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash chce wyróżnić Delikatesy Centrum degustacjami i zestawami kulinarnymi

Autor: dlahandlu.pl 26 czerwca 2014 14:49

Jak zapowiedział na konferencji Carlos Saraiva, prezes Eurocash Franczyza firma zamierza wyróżnić Delikatesy Centrum degustacjami produktów, które będą organizowane w sklepach od czwartku do soboty.

W sklepach będą prowadzone m.in. pokazy kulinarne, prezentujące w jaki sposób można przyrządzić dany produkt oraz przepisy na dania, łatwe do przygotowania w domu z poradami kulinarnymi dotyczącymi wykorzystania nowinek z asortymentu sklepu.

W Delikatesach Centrum dostępne też będą pakiety kulinarne, czyli zestawy produktów potrzebnych do przygotowania dania wraz z instrukcją (przepisem) ich wykorzystania w domu. Jeżeli do wykonania dania będą potrzebne tylko 2 jajka, będą one sprzedawane w takim opakowaniu razem z pakietem. Wszystko to razem z przepisem będzie można kupić w cenie, np. poniżej 10 zł za pakiet.

Jak wyjaśniają przedstawiciele sieci takie podejście do działalności Delikatesów Centrum ma zwiększyć lojalność klientów, ułatwić i skrócić czas potrzebny na robienie zakupów oraz zbudować przewagę sieci na lokalnym rynku. W 2014 roku szkolenia w ramach Akademii Eurocash skupiają się na podnoszeniu jakości obsługi w sieci. Firma chce, żeby konsument przychodząc na zakupy do tego sklepu otrzymał nie tylko potrzebne produkty, ale także informację, jak je przyrządzić i np. jakie wino do nich dobrać.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane