PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash: Ewentualna upadłość Interchem nie odbije się na nas

Autor: Parkiet 15 grudnia 2012 14:23

Bankrutuje Interchem, do którego należą Drogerie Natura. W spółkę chciał zainwestować Eurocash jednak, jak przekonuje zarząd, umowa nie doszła do skutku - informuje Parkiet.

Eurocash zobowiązał się również do udzielenia na rzecz grupy Interchem pożyczki podporządkowanej na kwotę 60 mln zł po spełnieniu warunków zdefiniowanych w umowie. Eurocash uspokaja, że ewentualna upadłość grupy Interchem nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji finansowych dla grupy, ponieważ główne założenia umowy inwestycyjnej z września nie weszły w życie z przyczyn niezależnych od Eurocash.

Problemy Interchemu cieszą inną giełdową spółkę. Kamil Kliniewski, prezes i największy akcjonariusz Hygieniki przyznaje, że to dla spółki spora szansa. Po niedawnym przejęciu Schleckera, Hygienika ma około 160 drogerii i zamierza tę sieć dynamicznie rozwijać - przypomina Parkiet.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • DA 2013-01-09 20:42:11

    jaka szkoda że pracownic DROGERII ASTER do dzisiaj nikt nie poinformował o sytuacji,zero przepływu informacji do zarządu, od AM-EK tylko żyjemy domysłami własnymi spekulacjami i tym co wyczytamy w necie i na stronie związków zawodowych.tak się szanuje pracownika.pozdrawiam.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane