Eurocash: Kandydatura Jacka Szwajcowskiego na członka rady nadzorczej

Autor: www.dlahandlu.pl 31 marca 2016 09:34

Zarząd Eurocash otrzymał od akcjonariusza propozycję kandydatury Jacka Szwajcowskiego na stanowisko członka rady nadzorczej. Statutu spółki będzie podlegał wyborowi przez ZWZ zwołane na 19 kwietnia 2016 r.

Jacek Szwajcowski to przedsiębiorca, założyciel i prezes zarządu Pelion Healthcare Group. Pelion Healthcare Group, dawniej Polska Grupa Farmaceutyczna, prowadzi działalność od 24 lat. Dziś jest jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty dystrybucji farmaceutycznej (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów.
Jacek Szwajcowski od 2001 roku jest uczestnikiem corocznych spotkań World Economic Forum w Davos. Od 2002 jest także członkiem zarządu Polskiej Rady Biznesu. W 2005 roku został członkiem międzynarodowej organizacji Forum of Young Global Leaders, od 2013 r. pełni funkcję członka rady nadzorczej Eurocash.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,23

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane