Eurocash organizuje plebiscyt dla sklepów współpracujących z Grupą

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2017 11:25

24 lipca, wystartował organizowany przez Grupę Eurocash plebiscyt „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości”, skierowany do właścicieli detalicznych sklepów spożywczych współpracujących z Grupą Eurocash. Łączna pula nagród dla przedsiębiorców to ponad 350 tysięcy złotych na rozwój ich biznesów.

Wszechstronność, lokalność, zaangażowanie, przyjazność i rodzinność - oto wyróżniki nowoczesnego przedsiębiorcy gwarantujące sukces w handlu detalicznym. Są to również nazwy pięciu kategorii w Plebiscycie „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości”, w których sklepy współpracujące z Grupą Eurocash mogą prezentować swoje biznesy.

Od 24 lipca, na stronie internetowej Plebiscytu www.herosiprzedsiebiorczosci.pl mogą oni rejestrować swoje zgłoszenia w wybranej kategorii, krótko opisując swoją historię biznesową. Do drugiego etapu przejdą ci, którzy zachęcą największą liczbę swoich klientów do oddania na nich głosu. Głosowanie odbywać się będzie do 10 września za pośrednictwem strony internetowej konkursu. Zarówno udział w Plebiscycie, jak i w głosowaniu jest bezpłatny.

Spośród 50 przedsiębiorców, którzy uzyskają największą liczbę głosów, komisja ekspercka wybierze w każdej z pięciu kategorii trójkę laureatów. W sumie wyłonionych zostanie 15 finalistów „Herosów Polskiej Przedsiębiorczości”. Na dalszy rozwój swojego biznesu otrzymają oni odpowiednio: 40 000 zł za zajęcie 1. miejsca, 20 000 zł za 2 miejsce i 10 000 zł za 3. miejsce. 

Wyniki ogłoszone zostaną 26 września 2017 r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    3,01

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane