Eurocash: Po aplikacji Drinco czas na Kreator gazetek

Autor: dlahandlu.pl 7 sierpnia 2017 13:56

Eurocash: Po aplikacji Drinco czas na Kreator gazetek


Właściciele sklepów otrzymali narzędzie do promowania napojów alkoholowych, które mają w swojej ofercie. Kreator gazetek pozwala na wybranie atrakcyjnego szablonu graficznego, produktów promocyjnych i opłacenie wydawnictwa, które po kilku dniach trafia do zamawiającego przesyłką kurierską.

Po zalogowaniu na stronie www.kreator.alkohole.eurocash.pl przedsiębiorca zyskuje dostęp do narzędzia pozwalającego na zaprojektowanie plakatu lub gazetki. Właściciel sklepu ma do wyboru wachlarz szablonów graficznych. Poszczególne moduły layoutu wypełnia się produktami wybieranymi  z ogromnego katalogu napojów i alkoholi, zawierającego krótkie opisy i profesjonalne zdjęcia.  Ukończony projekt technicznie przygotowany do wydruku można wysłać do realizacji, aby w ciągu dwóch dni otrzymać kurierem gotowe materiały. Koszt wydruku jest porównywalny do ofert drukarni internetowych.

- Większość sklepów, które zamówiła gazetkę pierwszy raz, kontynuuje te działania w kolejnych miesiącach - opowiada Katarzyna Garbaciak, kierownik ds. e-commerce Eurocash S.A.

Kreator gazetek jest jednym z trzech narzędzi, które jako P@ka Lidera Eurocash promuje wśród tradycyjnych sklepów detalicznych. W jego skład wchodzą także dwie aplikacje mobilne. Drinco pozwala detalistom tworzyć kupony rabatowe, które konsument może zrealizować w lokalnych sklepach; PingWin natomiast pozwala przeszkolić personel z wiedzy o napojach alkoholowych. Aplikacje są dostępne do pobrania w Google Play i App Store.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Rafał 2017-08-09 08:45:22

  Gratulacje dla Pani Katarzyny za wspaniały pomysł.

  Nie dość że sieć ma pełną kontrolę nad sposobem promocji oraz jakością materiałów to jeszcze są pełne statystyki jaki sklep i ile wydaje na marketing. super pomysł!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  10,99

 • Śr

  7,13

 • Min

  5,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane