PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash: Proponujemy przejrzyste warunki wszystkim akcjonariuszom Emperii

Autor: dlahandlu.pl 6 października 2010 15:25

Odnosząc się do artykułu opublikowanego przez Parket i cytowanych tam przedstawicieli Emperii, Jan Domański, rzecznik Eurocashu mówi: - Ani zarząd Emperii, ani nikt inny na rynku nie może dziś w odpowiedzialny sposób skomentować planowanej przez nas oferty w szczegółach. Nasz prospekt jest jeszcze przed zatwierdzeniem przez KNF i w związku z tym nie został opublikowany.

- Zaraz po publikacji prospektu przedstawimy inwestorom strukturę naszej oferty, która jest oczywiście fair i jednakowo traktuje wszystkich akcjonariuszy Emperii. Proponujemy proste i przejrzyste warunki wszystkim akcjonariuszom: 3.76 akcji Eurocash za każdą akcję Emperii. Uważamy, że wymiana akcji jest korzystnym rozwiązaniem dla akcjonariuszy Emperii, ponieważ daje im możliwość uczestniczenia w
przyszłym rozwoju grupy i czerpania korzyści z osiąganych synergii. Głęboko wierzymy, że połączenie i stworzenie silnego partnera dla tradycyjnego handlu detalicznego przyniesie liczne korzyści zarówno klientom jak i akcjonariuszom obu spółek - czytamy w przesłanym oświadczeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane