Eurocash startuje z loterią dla wszystkich sieci franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2013 14:40

Eurocash startuje z loterią dla wszystkich sieci franczyzowych

- Lokalnym sklepom często brakuje nowoczesnych narzędzi marketingowych do walki na konkurencyjnym rynku. „MEGALOTERIA - po sąsiedzku" Grupy Eurocash daje właścicielom sklepów efektywne narzędzie do zdobywania przewagi na lokalnym rynku. To początek długofalowej inwestycji promocyjnej we wspieranie lokalnych sklepów w Polsce - mówi Luis Amaral, prezes Grupy Eurocash.

W „MEGALOTERII - po sąsiedzku", która rozpoczyna się 2. września, weźmie udział większość sklepów abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Gama oraz Euro Sklep. Gdy konsument na codzienne zakupy wyda 10 złotych i jednocześnie na paragonie znajdą się co najmniej 3 produkty promocyjne ze specjalnego katalogu loterii ma szansę co miesiąc do wygrać 1 z 20 samochodów Skoda Citigo. „MEGALOTERIA - po sąsiedzku" będzie wspierana ogólnopolską kampanią telewizyjną.

Franczyzobiorcy niemal 10 000 sklepów biorących udział w promocji otrzymają pełne wsparcie akcji również w samym sklepie, w tym niezbędne materiały promocyjne oraz logistykę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • tim 2013-09-18 19:40:27

    najlepsze są w biedzie

  • OjtamOjtam 2013-09-11 20:09:20

    Pomysł Emperii praktykowany w Groszkach i Milea :P Ale mi oryginalność, jak zwykle...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane