PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash z Collegium Civitas poprowadzi studia z wiedzy o winie

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2014 10:13

Faktoria Win (jeden z projektów Grupy Eurocash, wprowadzony do 1000 sklepów franczyzowych) rozpoczęła współpracę z Collegium Civitas, która jako oferuje podyplomowe studia z wiedzy o winie.

Przedstawiciele Faktorii będą dzielić się ze studentami wiedzą nt. rynku wina w Polsce. W ramach zajęć na kierunku „Wiedza o winie. Media, rynek, kultura" zorganizowany również został fakultatywny wyjazd do Winnicy Płochockich. Wykłady odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 W ramach zajęć organizowane są wyjazdy do winnic, gdzie odbywa się prezentacja uprawianych odmian winogron oraz metod ich prowadzenia. Słuchacze mogą poznać metodologię winifikacji, a także wziąć udział w obciągu wina.

Kolejnym etapem współpracy Faktorii Win i Collegium Civitas są wykłady, prowadzone przez przedstawicieli marki, którzy mówią o sposobie funkcjonowania rynku wina w Polsce, specyfice polskiego konsumenta i rozwiązaniach komunikacyjnych, wspierających kategorię.

Faktoria Win to koncepcja sprzedaży wina oparta na specjalnej półce z winami podzielonymi na okazje: Na Prezent, Na Randkę, Do Posiłku, Do relaksu, Z Przyjaciółmi.

Oferta Faktorii została przygotowana z myślą o mniejszych, średnich i dużych sklepach. Właściciele mają do wyboru 3 rozmiary półki: z 34 winami, 62 winami lub 120 butelkami. Wszystkie zamówienia oraz późniejszą współpracę koordynuje rozbudowany zespół doradców handlowych, którzy znajdują się w każdym z 16 województw.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,30

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane