Eurocash zatrudnia nowego szefa do rozwoju segmentu sklepów franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 4 marca 2011 13:53

Eurocash zatrudnia nowego szefa do rozwoju segmentu sklepów franczyzowych

Do Grupy Eurocash dołączył Ireneusz Ozga, który objął funkcję prezesa zarządu Eurocash Franczyza. Jego głównym celem będzie zapewnienie niezależnym sklepom detalicznym, które działają w ramach sieci franczyzowych prowadzonych przez Grupę Eurocash, warunków do dynamicznego rozwoju.

Ireneusz Ozga ma wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, zdobyte m.in. w firmach Makro oraz HDS. - Konsumenci oczekują odpowiedniego asortymentu, usług, promocji produktów i stałego podnoszenia standardów - zarówno jeśli chodzi o wygląd sklepów, jak i poziom obsługi. Wszystko to, dzięki odpowiedniej skali działalności, może zapewnić jedynie dobrze funkcjonująca sieć - mówi Ireneusz Ozga.

- Planujemy zachować wszystkie dotychczasowe formaty współpracy z naszymi partnerami - to przecież franczyzobiorcy oraz ich konsumenci decydują o tym, jaki model prowadzenia sklepu sprawdza się najlepiej w ich otoczeniu i im najbardziej odpowiada - dodaje Ireneusz Ozga.

Do sieci franczyzowych zarządzanych obecnie przez Eurocash należą Delikatesy Centrum, IGA, Zielony Kłos oraz abc - największa sieć sklepów po sąsiedzku. Sieci franczyzowe, które dołączą do Grupy po sfinalizowaniu połączenia z Grupą Tradis to z kolei Eurosklep, Lewiatan oraz Groszek. Ponad to, w ramach Grupy Tradis działa również spółka PSD, która rozwija partnerską współpracę ze Spółdzielniami Społem i wprowadza na rynek markę Gama.

Rozwój Eurocash Franczyza wspierać również będzie jej dotychczasowy Prezes - Pedro Martinho. Jako członek zarządu Eurocash S.A. będzie odpowiadać m.in. za koordynację prac wszystkich sieci franczyzowych. - Moją rolą będzie obecnie koordynowanie funkcjonowania poszczególnych sieci w ramach Grupy. Chodzi zatem o utrzymanie unikalnych rozwiązań jakie zapewnia każdy z modeli współpracy, a z drugiej strony - zapewnienie wszystkim naszym partnerom jak najlepszych korzyści z efektów skali, ze wspólnego negocjowania najlepszych warunków, a także z możliwości wykorzystywania wspólnych doświadczeń i praktyk - dodaje Pedro Martinho.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,87

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane