Euronet zacznie wydawać karty przedpłacone

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2013 11:19

Euronet 360 Finance Ltd. zapowiada uruchomienie usługi kompleksowego wydawania i procesowania kart przedpłaconych na prawach BIN sponsora w Europie.

Dzięki otrzymaniu licencji na e-pieniądz na terenie Jednolitego Obszaru Płatniczego (SEPA, z wyłączeniem Monako), Euronet 360 Finance Ltd. może wydawać karty i prowadzić przetwarzanie danych transakcji w całym Europejskim Obszarze Gospodarczym (EEA).
Euronet 360 Finance Ltd. jako członek MasterCard Europe sprl., może wydawać produkty otwarte w regionie Jednolitego Obszaru Płatniczego, w oparciu o marki takie jak MasterCard, Maestro i Cirrus. Otwarte karty umożliwiają posiadaczom korzystanie z funduszy elektronicznych w dowolnej lokalizacji na świecie oznakowanej marką MasterCard.

Podstawowe funkcjonalności kart przedpłaconych oferowanych przez Euronet obejmują wsparcie kart fizycznych oraz wirtualnych wykorzystywanych jako karty podarunkowe jednorazowo, lub z możliwością ponownego ich doładowania. Dodatkowo, wydawane przez Euronet karty mają funkcjonalność zbliżeniowej realizacji transakcji, wspieranej przez MasterCard Paypass. Umożliwia to dokonywanie transakcji o niskiej wartości przy użyciu terminali bezstykowych. Użytkownicy kart będą mieli dostępną możliwość ponownego ich doładowania dzięki sieci bankomatów oraz współpracujących z Euronet Worldwide banków, jak również firm współpracujących z RIA oraz epay w całej Europie.
Prognozuje się, że w ciągu następnych pięciu lat europejski rynek kart przedpłaconych będzie notował dwucyfrowy wzrost rok do roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,30

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane