Europejski kongres, europejskie pytania. Odpowiedzi w maju

Autor: wnp.pl 10 stycznia 2017 09:44

Europejski kongres, europejskie pytania. Odpowiedzi w maju

IX Europejski Kongres Gospodarczy (10-12 maja 2017, Katowice) podejmie tematy najważniejsze z punktu widzenia przyszłości Europy, rewolucyjnych wyzwań w przemyśle i na rynku pracy oraz dynamicznych zmian w geopolitycznym otoczeniu europejskiej gospodarki.

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.

Skala i renoma tego wydarzenia (w ubiegłorocznym spotkaniu wzięło udział ponad 8 tys. gości) to pozytywna presja na organizatorów, którzy nie tylko rozwijają formułę trzydniowego wydarzenia, ale muszą zadbać o jakość merytoryczną i aktualność ponad stu debat i spotkań.

- Zakres tematyczny to żywy, reagujący z rzeczywistością obszar problemów i dylematów - podkreśla Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator EEC. - Kongres jest wydarzeniem poprzez które, wraz z naszymi gośćmi i partnerami nie tylko odpowiadamy na to, co się dzieje, ale wskazujemy zjawiska i trendy, które zaczynają kształtować naszą przyszłość.
Główne nurty Kongresu

Analiza, wnioski i prognoza w oparciu o grono konsultantów i ekspertów to normalny tryb pracy nad agendą wydarzenia o takiej skali i znaczeniu. Programowanie Kongresu wyprzedza majowe spotkanie o dobre kilka miesięcy. Dynamika zdarzeń we współczesnej gospodarce wymaga wielokrotnego aktualizowania niektórych treści.

Podczas tegorocznego IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie zabraknie sesji dotyczących szeroko rozumianego rynku spożywczego:

Od lokalnej firmy do globalnego koncernu
Eksport polskiej żywności w nowej globalnej rzeczywistości gospodarczej
Firmy rodzinne
Handel tradycyjny w dobie digitalizacji
Nowy konsument, nowa ekonomia
Polska marka w świecie
Ryzyko w ekspansji zagranicznej

Zachęcamy do zarezerwowania terminu (10-12 maja 2017 r.), byśmy mogli się spotkać na wiosnę w Katowicach.

Obecnie trwają jeszcze prace nad agendą. Jeśli macie Państwo uwagi do zakresu tematycznego, to liczymy na Państwa cenne głosy i uwagi.

Przeczytaj więcej o zakresie tematycznym EEC 2017

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane