PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Euroser Dairy Group wprowadził Fresh Pack Concept

Autor: portalspozywczy.pl 16 maja 2017 10:20

Euroser Dairy Group wprowadził  Fresh Pack Concept

Euroser Dairy Group, jako pierwsza firma w Polsce zaproponowała swoim klientom kompleksową usługę jaką jest Fresh Pack Concept, który polega na dostarczaniu do klienta szerokiej gamy serów, pokrojonych i zapakowanych w specjalną, oddychającą folię. Dostarczane przez firmę produkty w ramach konceptu są gotowe do sprzedaży bezpośredniej w ladzie tradycyjnej.

Każdy kawałek jest opatrzony etykietą, z której konsument łatwo odczyta nazwę sera, kraj jego pochodzenia oraz rodzaj mleka z jakiego jest wytworzony. Korzyścią dla sklepów jest niewielkie, dostosowane do rotacji opakowanie zbiorcze potrzebne do zrealizowania zamówienia - karton 1kg, niezależnie od typu sera. Pozwala to ograniczyć zapasy sera w sklepie oraz zminimalizować straty, przy jednoczesnym utrzymaniu szerokiego asortymentu. Nasz koncept przewiduje planogramy ułożenia lad serowych w estetyczny i przejrzysty sposób, co ułatwia konsumentom szybkie odnalezienie swojego ulubionego produktu. Zastosowanie konceptu odciąża też właściciela sklepu od kosztów zakupu specjalistycznego sprzętu do krojenia serów, optymalizując tym samym koszty prowadzenia działalności. Asortyment serów premium dostępnych w koncepcie to ponad 40 pozycji.

Euroser Dairy Group odnotowuje duże zainteresowanie Fresh Pack Concept i systematycznie poszerza listę klientów z niego korzystających.

Misją Euroser Dairy Group jest ciągły rozwój i poszukiwanie najlepszych rozwiązań na miarę potrzeb klientów. Po przeprowadzeniu badań rynkowych i konsumenckich, firma postanowiła wprowadzić w życie Fresh Pack Concept, który jest ideą odpowiadającą na aktualne potrzeby branży i konsumentów nabiału. Euroser Dairy Group to innowacyjna firma z dużym doświadczeniem na rynku nabiałowym w Polsce i na rynkach zagranicznych, co daje ogromne możliwości czerpania pomysłów z najnowszych, światowych trendów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane