Ewa Daszkowska została property managerem parku logistycznego, którego najemcą jest Biedronka

Autor: dlahandlu.pl 9 września 2015 14:30

P3 mianował Ewę Daszkowską na stanowisko property managera w ramach zespołu, zarządzającego parkami logistycznymi P3 Piotrków i P3 Mszczonów.

Ewa Daszkowska przechodzi do P3 z firmy CA Immo Real Estate Management Poland, w której pełniła funkcję property managera oraz była odpowiedzialna za kompleksy przemysłowo-biurowe w Błoniach i Łodzi przez okres ponad czterech lat. 

Ewa Daszkowska, która będzie pracować wraz z Andrzejem Wrońskim, dyrektorem krajowym na Polskę, oraz Justyną Kosowską sprawującą funkcję property managera, będzie zarządzać dwoma parkami logistycznymi położonymi na południowy zachód od Warszawy –P3 Piotrków i P3 Mszczonów – łącznie ponad 216.000 mkw. Jej obowiązki obejmują współpracę z takimi klientami, jak Fiege, JMP ID Logistics, FM Logistic, Inpost oraz Kuehne + Nagel, dbałość o szybkie i efektywne rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz nadzorowanie planowych prac utrzymaniowych w obu lokalizacjach, a także zarządzanie budżetami i wykonywanie innych zadań administracyjnych.

W Polsce P3 obsługuje cztery parki magazynowe o łącznej powierzchni 500.000 mkw. z możliwością zabudowy prawie 800.000 mkw. dodatkowej powierzchni. P3 stanowi własność spółek TPG Real Estate i Ivanhoé Cambridge.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • gość 2015-09-10 12:07:08

    W krakowskich Błoniach :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane